qsL . .

Bu forumu gezen kullanıcılar: Yok

Yazar
кяσηiк aşıк
x) EmoStar

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 03/05/09 Mesaj Sayısı : 4112 Nerden : İlgi alanları : Rep K: EmoStar

Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: qsL . . Salı Mayıs 05, 2009 12:36 pm

♥️ ilk goruste aski anliyorumda, omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!!

♥️ Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir.

♥️ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur.

♥️ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga bakiyoruz.

♥️ Dokuz kere sev, onuncu olayim, Gercekten sev, sonuncu olayim.

♥️ Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir.

♥️ Ona kalbimi verdim saklasin diye, salak buzdolabina koymus bozulmasin diye.

♥️ Birakip gittin beni… Seni unuttum sanma, zaman alismayi ogretti belki ama unutmayi asla…

♥️ Savasma sevis, sevisirken zaten savasiyorsun.

♥️ Dusen bir yaprak gorursen, Beni hatirla sevgilim, Biliyorsun seni ben Sonbaharda sevmistim.

♥️ Askim seni seviyorum! Ama parayi daha cok… Lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktari!

♥️ Sen sen ol, kapi onunde ask yapma! Askin gozu kordur ama konsununki asla!

♥️ Erkekler neden evlenemiyecekleri kaninin pesinden kosarlar? Kopeklerin kullanamayacaklari otomobillerin pesinden kosmalari gibi.

♥️ Sana sarilmayi o kadar cok seviyorum ki. Cunku o sirada yuzune bakmam gerekmiyor.

♥️ Sen likor gibi tatli, tekila gibi carpici, viski gibi asil, konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhtesemsin.

♥️ Bir kopek ile bir erkek arasinda ne fark vardir? Kopek sadece haliyi kirletip mahfeder, erkek ise tum yasamini mahfeder.

♥️ Vefasiz sevgilim alzheimer hastasi bile senin kadar cabuk unutmaz pes…

♥️ Kalbimde yasiyorsun ama kirani vermiyorsun. Not: Ev sahibi en kisa zamanda onunla evlenmezsen seni kapi disari edecekmis
Yazar
SkuLLy♥
EmoStar

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 09/03/09 Mesaj Sayısı : 2589 Nerden : iiZmiiR İlgi alanları : RocK Rep K: EmoStar

Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: qsL . . Çarş. Mayıs 13, 2009 7:47 pm

PayLa$iiM iiCiiN zHaoL....xD
Yazar
кяσηiк aşıк
x) EmoStar

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 03/05/09 Mesaj Sayısı : 4112 Nerden : İlgi alanları : Rep K: EmoStar

Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: qsL . . Cuma Mayıs 15, 2009 2:02 pm

ßişe DeiL
Yazar
← ¥ªRªMªZ →
I'm not a perfect person There's many things I wish I didn't do I never meant to do those things to you I've found a reason for me A reason to start over new AND THE REASON IS YOU Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 112 Nerden : iZmir İlgi alanları : Müzik,Dans Rep K: Katılımcı Üye

Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: qsL . . Salı Ağus. 04, 2009 9:09 pm

eLLerıne saqLık ;)
Yazar
Kullanıcı profilini gör
Özel mesaj gönder

Rep K:

MesajKonu: Geri: qsL . .

qsL . .

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası