Emo Star Forum | www.emostar.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  Üye ListesiÜye Listesi  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  Kimler OnlineKimler Online  
En iyi yollayıcılar
кяσηiк aşıк (4112)
Yabancı Nickler-Anlamları 115Yabancı Nickler-Anlamları 213Yabancı Nickler-Anlamları 311 
Prigo (3028)
Yabancı Nickler-Anlamları 115Yabancı Nickler-Anlamları 213Yabancı Nickler-Anlamları 311 
SkuLLy♥ (2589)
Admin (1396)
MisS_SheqéR (1210)
ibo-gizem (763)
esqh-01 (633)
3mo.ztarR.- (511)
psLyq_Càdı (468)
qraLche__xD (392)
.:: Emo Star Top 10 ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Perş. Tem. 14, 2011 12:34 pm
Çarş. Tem. 13, 2011 7:38 pm
Paz Mayıs 08, 2011 5:27 pm
Perş. Tem. 15, 2010 8:21 am
Salı Haz. 15, 2010 9:03 pm
Ptsi Mayıs 24, 2010 4:34 pm
Perş. Nis. 29, 2010 3:34 pm
Perş. Nis. 29, 2010 3:33 pm
Perş. Nis. 29, 2010 3:30 pm
Perş. Nis. 29, 2010 3:28 pm

Yabancı Nickler-Anlamları

Bu forumu gezen kullanıcılar: Yok

Yazar
Birgül
Kullanıcı profilini gör
Özel mesaj gönder
♂ + ♀ = ♥ Süper Üye
Birgül

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/03/09 Mesaj Sayısı : 238 Nerden : İstanbuL İlgi alanları : Rep K: Süper Üye

MesajKonu: Yabancı Nickler-Anlamları Yabancı Nickler-Anlamları EmptyC.tesi Mart 14, 2009 2:12 pm

I've become so numb Yabancı Nickler-Anlamları Smilev i cant feeL you theree..
(Çok hissizleştim Yabancı Nickler-Anlamları Smilev senin burda olduğunu biLe hissedemiyorum..! )

Do you ever wanna run away?Do you locked yourself in your room Yabancı Nickler-Anlamları Smilev with the radio on turned up so loud..No one hears your screaming..

(Hic uzaklara kacmak istedinmi? kendını hıc odana kitledinmi..radyonun kısık sesını arttırarak..Hıc kımse duymaz senın çığlıklarını..)

She said I'm leaving..Cause He cant take the pain..It is hard to continue this love it aint same..
(gidiyorum dedi çünkü acıya dayanamıyordu..bu aşka dewam etmek zordu we hicbirsey aynı değildi...)

Things I loved beforeYabancı Nickler-Anlamları Smilev are now for saLe..
(önceden sewdiğim hersy şimdi satılık..)

Here is a little story that I made up So Let's make believe
( benım uydurduğum bir hikaye buYabancı Nickler-Anlamları Smilevo zaman kendımızı ınandıralım..)

I'm just a crazy kind of girl I wanna shop around Yabancı Nickler-Anlamları Smilev I've just begun
Don't wanna settle down
( ben cılgın bır kızım alıswerıs yapmak ıstıyorum..daha yenı basladım durulmak ıstemıorm..)

Don't be scared of your shadow You can't hide from your sorrow
( Gölgenden korkma Yabancı Nickler-Anlamları Smilev kaderinden saklanamazsın )

I lie and I lie and I lie till there's no turning back;I don't know why
(Yalan söylüyorum yalan söylüyorum dönüşü olmayana dek;Bilmiyorum neden)

oh tonight you killed me with your smile so beautiful and wild so beautiful
(bu gece gülüşünle beni öldürdün öylesine güzel ve vahşiceki öylesine güzel)

No longer waitingYabancı Nickler-Anlamları Smilev remove illusions;No more complainingYabancı Nickler-Anlamları Smilev forget confusion
(uzun beklemeler yokYabancı Nickler-Anlamları Smilevilizyonları kaldır;daha fazla yakınmak yokYabancı Nickler-Anlamları Smilevkarışıklığı unut)

I don't know who to trust no surprise;Everyone feels so far away from me
(Bilmiyorum kime güveneceğimi şaşırmadan;Herkes benden uzaktaymış gibi geliyor)

I tried so hard;And got so far;But in the end;It doesn't even matter
(O kadar çok denedim;Ve o kadar uzaklaştım;Ama en sonunda;hiçbir önemi kalmadı)

No one will love you the way I do;No one will love you;Love you like I do;It will never be the same
(hiç kimse seni benim sevdiğim şekilde sevmeyecek;hiç kimse seni sevmeyecek;benim sevdiğim gibi;asla aynı olmayacak)

You put me through

(sen beni baştan sona ifade ediyorsun)

You won't cry for my absenceYabancı Nickler-Anlamları Smilev I know Because you forgot me long ago.

( Benim yokluğum için ağlamayacaksınYabancı Nickler-Anlamları Smilev biliyorum. Çünkü Beni çok önce unuttun )

Though I'd die to know you love me I'm all alone.

(Beni sevdiğini bilmek için ölmeye razı olmama rağmen Ben tamamen yalnızım... )

listen to each drop of rain whispering secrets in rain...

(yağmurun her damlasını dinle yağmurda sırlar fısıldıyorlar. )

You're too important for anyone.

(Sen birisi için çok önemlisin)

i will not be drowned by your thoughtless screaming

(senin düşüncesiz çığlıkların arasında boğulmayacağım)

You will never be good enough

(Asla yeterince iyi olmayacaksın)

I have lived and I died for you

(Ben senin için yaşadım ve öldüm...)
Yazar
Birgül
Kullanıcı profilini gör
Özel mesaj gönder
♂ + ♀ = ♥ Süper Üye
Birgül

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/03/09 Mesaj Sayısı : 238 Nerden : İstanbuL İlgi alanları : Rep K: Süper Üye

MesajKonu: Geri: Yabancı Nickler-Anlamları Yabancı Nickler-Anlamları EmptyC.tesi Mart 14, 2009 2:17 pm

I'm just a girl with a crush on you
(ben sadece sana aptalca bir aşkla bağlı bir kızım)

Love me,cause inside I'm slowly dying call me, don't you know that my heart is crying?
(Sev beni,çünkü içten içe yavaşça ölüyorum Seslen bana,kalbimin ağladığını bilmiyor musun?)

Look into my eyes, you will find sadness and loneliness Just look inside my soul, i'm feeling so empty, empty
(Gözlerime bak,yalnızlığı ve üzüntüyü bulacaksın Sadece ruhumun içine bak, çok boş hissediyorum,boş)

Had a life but i can't go back can't do that,it will never be the same again
(bir hayatım vardı ama ona geri dönemem
bunu yapamam, hiçbir zaman aynı olmayacak)

I'm here without you baby But your still on my lonely mind (seni düşünüorm bebeim sen hala bnm yalnız(kimsesiz) aklımdasn)

We are all in there with the dead (biz buradaıs ölümle birlikte)

I'll need a miracle to help me this time(bu sefer harbidn bi mucizeye ihtiyacm oluck)
Yazar
Them0
Kullanıcı profilini gör
Özel mesaj gönder
" RaFeT " eL " RoMaN " Isınan Üye
Them0

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 18/04/09 Mesaj Sayısı : 14 Nerden : Gümüşhane İlgi alanları : Rafet El Roman, Yusuf Güney Rep K: Isınan Üye

MesajKonu: Geri: Yabancı Nickler-Anlamları Yabancı Nickler-Anlamları EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 6:54 pm

teşekkürler arkadaşlar çok güzel nickler bunlar
Yazar
özel üye
Kullanıcı profilini gör
Özel mesaj gönder
Isınan Üye

Yaş : Kayıt tarihi : 16/03/09 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : İlgi alanları : Rep K: Isınan Üye

MesajKonu: Geri: Yabancı Nickler-Anlamları Yabancı Nickler-Anlamları EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 6:58 pm

evet çok güzel nickler bunlar
Yazar
3mo.ztarR.-
Kullanıcı profilini gör
Özel mesaj gönder
FahRi ^ Mm . . - mJXx - . . Paylaşımcı
3mo.ztarR.-

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 06/03/09 Mesaj Sayısı : 511 Nerden : MharZ . İlgi alanları : AhşKqımMm . . Rep K: Paylaşımcı

MesajKonu: Geri: Yabancı Nickler-Anlamları Yabancı Nickler-Anlamları EmptyPaz Mayıs 10, 2009 6:33 pm

ShaoLhaZn KqarDaJıhm x)
Yazar
SkuLLy♥
Kullanıcı profilini gör
Özel mesaj gönder
EmoStar
SkuLLy♥

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/03/09 Mesaj Sayısı : 2589 Nerden : iiZmiiR İlgi alanları : RocK Rep K: EmoStar

MesajKonu: Geri: Yabancı Nickler-Anlamları Yabancı Nickler-Anlamları EmptyÇarş. Mayıs 13, 2009 7:49 pm

PayLa$iiM iiCiiN zHaoL....xD
Yazar
кяσηiк aşıк
Kullanıcı profilini gör
Özel mesaj gönder
x) EmoStar
кяσηiк aşıк

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/05/09 Mesaj Sayısı : 4112 Nerden : İlgi alanları : Rep K: EmoStar

MesajKonu: Geri: Yabancı Nickler-Anlamları Yabancı Nickler-Anlamları EmptyCuma Mayıs 15, 2009 1:55 pm

çoOk SaoL

Yabancı Nickler-Anlamları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası