Emo Star Forum | www.emostar.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  Üye ListesiÜye Listesi  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  Kimler OnlineKimler Online  
En iyi yollayıcılar
кяσηiк aşıк (4112)
kanLı qömLek 115kanLı qömLek 213kanLı qömLek 311 
Prigo (3028)
SkuLLy♥ (2589)
Admin (1396)
MisS_SheqéR (1210)
ibo-gizem (763)
esqh-01 (633)
3mo.ztarR.- (511)
psLyq_Càdı (468)
qraLche__xD (392)
.:: Emo Star Top 10 ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Perş. Tem. 14, 2011 12:34 pm
Çarş. Tem. 13, 2011 7:38 pm
Paz Mayıs 08, 2011 5:27 pm
Perş. Tem. 15, 2010 8:21 am
Salı Haz. 15, 2010 9:03 pm
Ptsi Mayıs 24, 2010 4:34 pm
Perş. Nis. 29, 2010 3:34 pm
Perş. Nis. 29, 2010 3:33 pm
Perş. Nis. 29, 2010 3:30 pm
Perş. Nis. 29, 2010 3:28 pm

kanLı qömLek

Bu forumu gezen kullanıcılar: Yok

Yazar
MisS_SheqéR
Kullanıcı profilini gör
Özel mesaj gönder
Paylaşımcı
MisS_SheqéR

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 15/04/09 Mesaj Sayısı : 1210 Nerden : aDana İlgi alanları : haywanLar xD Rep K: Paylaşımcı

MesajKonu: kanLı qömLek kanLı qömLek EmptyPerş. Tem. 02, 2009 12:05 pm

Bu olay Marmara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü 1993 yılında bitiren Dilek isimli bi kızın başından geçmiş. (Böyle anlatılıyo soyadı yok) Dilek bi gün okuldan çıkmış durakta minibüs bekliyomuş. Yalnız korkunç da yağmur yağıyomuş bu arada. Kızın önüne bi araba yanaşmış. İyi giyimli temiz yüzlü bi genç Yanlış anlamayın ne olur. Ben de yakın zamana kadar öğrenciydim. Islanmayın gelin ben sizi uygun bi yere kadar bırakayım demiş. Dilek kız başta biraz tereddüt etmiş ama çocuğun iyiniyetine inanmış ve arabaya binmiş. Yolda sohbet filan etmişler. Hoşlanmışlar birbirlerinden. Çocuk Lütfen izin verin sizi evinize bırakayım. Bakın yağmur da iyice hızlandı demiş Dilek kabul etmiş taabi. Sohbet iyice koyulaşmış. Kızın evine gelmişler bu arada telefon değiş tokuşu yapmayı da ihmal etmemişler. Dilek çok etkilenmiş çocuktan. O hafta her telefon çaldığında yüreği hop etmiş Ay benimki mi arıyo? diye telefona koşmuş. Ama arayan olmamış maalesef. Dilek yüzünü kızartıp çocuğu aramaya karar vermiş Belki numaramı kaybetmiştir n’olucak ki ben arasam deyip kandırmış kendini. Telefonu ağlamaklı bi kadın sesi açmış. Meğer teyze bizim çocuğun annesiymiş ve hıçkıra hıçkıra oğlunun trafik kazasında öldüğünü söylemiş. Anlattıklarından Dilek anlamış ki çocuk onu bıraktıktan 5 dakika sonra yapmış kazayı. Keşke eve bıraktırmasaydım. Benim bunun sorumlusu diyerek hemen kendini suçlamaya başlamış. Suçluluk duygusundan kurtulmak için teyzeden adresi almış En azından başsağlığına gideyim bari diye düşünmüş. Ziyaret ağlamaklı ve de yaslı geçmiş. Ayrılma vakti geldiğinde iyice havaya giren kız Bana oğlunuzdan bi hatıra verir misiniz? Onu gerçekten çok sevmiştim demiş. Bunun üzerine anne içeriye gitmiş döndüğünde elinde çocuğun kaza günü üzerinde olan gömlek varmış. Üstelik de hala kanlar içindeymiş gömlek. Dilek çok kötü olmuş gömleğin niye saklandığı ve niye ona verildiği anlamsızlığına rağmen yine de kadını kıramayıp almış kanlı gömleği. Ama eve gelir gelmez ilk işi gömleği yıkayıp ütülemek olmuş. Bütün gece gömleğe baka baka zır zır ağlamış. Sürekli de Onu ben öldürdüm onu ben öldürdüm diye tekrar ediyomuş kendi kendine. Artık ağlamaktan bitap düştüğünde gömleği yastığının altına koymuş ve yatmış. Sabah uyandığında kendini daha iyi hissediyomuş. Ama yastığı kaldırdığında bi de görmüş ki gömlek yine kanlar içinde. İnanamamış bu duruma. Heralde dün o kafayla iyi yıkayamadım diyerek yeniden yıkamış gömleği. Ama ertesi sabah da hiç bi değişiklik yokmuş gömlekte yine kanlar içindeymiş…..

kanLı qömLek

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası